Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Vinařská 4

Mateřská škola Vinařská 4

Mateřská škola je umístěna ve velmi pěkné a dobře vybavené zahradě dřevěnými hracími prvky na Vinařské ulici nedaleko BVV a vysokoškolských kolejí. Každou třídu, trojtřídní MŠ navštěvuje 25 dětí ve věku 3 – 6 let.

Mateřská škola Vinařská 4

Mateřská škola Vinařská 4

Vinařská 4
60300 Brno

Telefon: 543 240 338
E-mail: vinarska@mskolka.cz
Web: http://www.msvinarska.cz


Mateřská škola je umístěna ve velmi pěkné a dobře vybavené zahradě dřevěnými hracími prvky na Vinařské ulici nedaleko BVV a vysokoškolských kolejí. Každou třídu, trojtřídní MŠ navštěvuje 25 dětí ve věku 3 – 6 let.

Naše škola má velice dobré materiální zajištění, je vkusně a účelně vybavená. Při plánování vycházíme z Rámcového vzdělávacího programu a nových alternativních forem předškolního vzdělávání. Ve školním vzdělávacím programu se zaměřujeme na pohybovou a dramatickou výchovu, na její propojení do všech složek výchovy a vzdělávání a samozřejmě na všestranný rozvoj dítěte.

Paní učitelky připravují a nabízí dětem reálné a konkrétní aktivity, využívají vzniklých situací k přirozenému rozvoji všech stránek osobnosti dítěte. Podporují zdravý vývoj založený na citovosti a mravnosti. Využíváme lidových tradic a zvyků k rozvíjení národní hrdosti. Dítě i učitelka mají možnost výběru materiálu, činnosti, času. Výchovné působení je otevřený systém rozvíjející každé jednotlivé dítě.

Sdružení rodičů při MŠ

Sdružení rodičů je registrováno jako občanské sdružení „Mateřinka". Sdružení rodičů finančně podporuje činnost MŠ. Letos činí měsíční příspěvek 200,- Kč na dítě, v případě sourozenců celkem 300,- Kč. Příspěvek na neinvestiční náklady provozu MŠ je v současnosti 400,- Kč měsíčně. Stravné činí 30,- Kč denně

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.