Sdílejte s přáteli:  

RC Klubák, z.s.

Rodinné centrum bylo založeno pro každého, kdo není rád sám, kdo je rád obklopen kolektivem a kdo by rád trávil svůj volný čas v našich příjemných prostorách Bystrckého mlýna.

RC Klubák, z.s.

RC Klubák, z.s.

nám. 28.dubna 1/48
63500 Brno

Telefon: 603581897
E-mail: klubak@klubak.cz
Web: www.klubak.cz


Naše rodinné centrum je zaměřeno na všechny věkové kategorie. Pro ty úplně nejmenší máme připravená různá cvičení a kreativní dílničky, do kterých se zapojí nejen oni, ale i jejich rodiče nebo prarodiče. Pro děti školkového věku a děti školou povinné jsou připraveny zájmové kroužky. Každý si u nás najde vše od pohybových aktivit (Street dance, Dance aerobic) až po výtvarné a jazykové kurzy. Nabídka je pestrá i pro dospělé. Velkým lákadlem je kurz rukodělných prací, kde si s námi budou moci slečny, maminky i babičky něco uháčkovat, vyrobit si šperk apod. Přijít samozřejmě mohou i muži :). A pro ty, co se rádi udržují fit, nabízíme různé lekce na protáhnutí těla jako například Pilates, Powerjogu, Bodybalance, Aerobic aj.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.