Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská škola Herrmannova

Mateřská škola Herrmannova

Hlavními a základními cíli je: Rozvíjení dítěte a jeho schopnosti učení podporovat tělesný rozvoj a zdraví dítěte, jeho osobní spokojenost a pohodu.

Mateřská škola Herrmannova

Herrmannova 510/1
77900 Olomouc - Lazce

Telefon: 585 222 971
E-mail: skolka@ms-herrmannova.cz
Web: http://www.ms-herrmannova.cz


Hlavními a základními cíli je: Rozvíjení dítěte a jeho schopnosti učení podporovat tělesný rozvoj a zdraví dítěte, jeho osobní spokojenost a pohodu.Systematicky rozvíjet řeč dítěte a cvičit schopnosti a dovednosti, které dítěti umožňují a usnadňují proces jeho dalšího rozvoje a učení
Podporovat stále dokonalejší chápání okolního světa i dětskou radost z rozšiřujících se možností zasahovat do jeho dění, motivovat dítě k aktivnímu poznávání, povzbuzovat jeho chuť k učení, zájem poznávat nové a objevovat neznámé, porozumět věcem a jevům kolem sebe
Rozvíjet schopnost přemýšlet a rozhodovat se, rozvíjet všechny poznávací a kreativní schopnosti dětí, jejich fantazii, zájmy a nadání
Přispívat k elementárnímu dětskému chápání vývoje, pohybu a proměn, rozvíjet schopnost dítěte přizpůsobovat se, reagovat na změny a vyrovnávat se s nimi.

Mateřská škola Hermannova byla uvedena do provozu v září roku 1983. Je to pavilónová školka uprostřed sídliště Lazce. Je v blízkosti řeky Moravy, máme nádherný výhled na panorama vojenské nemocnice na Hradisku. V blízkosti se nachází i areál dostihové dráhy, která umožňuje dostatek volného prostoru pro sportovní vyžití dětí.
Mateřská škola je pavilónová, takže každá třída má samostatný vchod a tím zajištěné soukromí, ale současně jsou jednotlivé budovy propojeny spojovacími chodbami, takže můžeme v případě potřeby kdykoli přecházet s dětmi po celém objektu MŠ. Je to výhodné při zájmových kroužcích, při návštěvě sauny, společných akcích, jako je divadlo v MŠ, karneval, a jiné.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.