Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next olomoucky-kraj golf next Mateřská školka U tenisu

Mateřská školka U tenisu

Základním vývojovým trendem v oblasti předškolní výchovy a vzdělávání je tzv. osobnostně orientovaný model výchovy a vzdělávání.

Mateřská školka U tenisu

Mateřská školka U tenisu

U tenisu 2/170
75002 Přerov

Telefon: 581 331 581
E-mail: reditelka@msutenisu.cz
Web: http://ms-utenisu.webnode.cz/


Základním vývojovým trendem v oblasti předškolní výchovy a vzdělávání je tzv. osobnostně orientovaný model výchovy a vzdělávání.Jedná se o výchovu a vzdělání, které jsou zaměřeny na dítě, jeho potřeby, zájmy a schopnosti. Úkolem naší školy tedy je - umožnit každému dítěti rozvinout maximálně svůj potenciál v podmínkách, které respektují jeho individualitu.
Při tvorbě školního vzdělávacího programu jsme vycházeli z Koncepce rozvoje MŠ, kde chceme využít při práci s dětmi prvky ekologické výchovy a postupně vzbuzovat nejen u dětí, ale i u rodičů a široké veřejnosti povědomí environmentální výchovy.

Celé výchovně vzdělávací působení je zaměřeno na výchovu k ochraně svého zdraví, úctě k sobě samému, ochraně životního prostředí, péči o okolní svět a péči o sebe sama.
Nejen ochrana zdraví člověka, ale i zdraví přírody a sounáležitost s ní považujeme za nezbytnou součást osobnosti člověka.
Školní vzdělávací program "Co ta očka vidí" je rozpracován do dvou bloků.
První "Putování s ježkem Pepou" je pro mladší děti 1. a 2. třídy a tvoří organizační celek. Nenásilnou a pro děti přirozenou formou provádí kamarád ježek Pepa děti po celý rok přírodou, vytváří kamarádské a společenské normy, vede je k péči a starostlivosti o sebe, o druhé, o okolní svět.
Druhý "Co nového v Bambulkově" je pro starší děti 3. a 4. třídy a tvoří organizační celek.
Jde o vypracovaný ekoprogram sdružení Vita Ostrava, který si učitelky dále rozpracovaly do tematických celků.
Vede děti k povědomí, že člověk ovlivňuje svým chováním a jednáním vazby v přírodě, ať již kladně nebo záporně a je za své jednání odpovědný jak v chování k sobě samému, tak k okolnímu světu.
Kontakt:

Mateřská školka U tenisu
U tenisu 2/170
750 02 Přerov

tel : 581 331 581
e-mail : ms.utenisu@cmail.cz

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.