Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Královská školička Plzeň

Královská školička Plzeň

Královská školička je zařízení pro předškolní děti od 3 do 6 let, s kapacitou 21 dětí, s celodenním stravováním a rodinnou atmosférou.

Královská školička Plzeň

Královská školička Plzeň

Popelnicová 18
31200 Plzeň Doubravka

Telefon: 735 000 980
E-mail: info@ kralovskaskolicka.cz
Web: http://www.kralovskaskolicka.cz


Královská školička je zařízení pro předškolní děti od 2 do 6 let, s kapacitou 23 dětí, s celodenním stravováním a rodinnou atmosférou. Školička disponuje moderně zařízenou kuchyní, kde se pro děti připravuje kvalitní domácí strava dle zásad zdravé výživy. Velký důraz je kladen na pitný režim, děti mají celý den k dispozici velký výběr nápojů. Své služby poskytuje rodičům a dětem již od roku 1997.

Díky malému počtu dětí je možné se dětem individuálně věnovat (o děti se po celý den starají 2 paní učitelky a 1 asistentka), rozvíjet jejich osobnost a posilovat kladné vlastnosti. Vzhledem k pečlivě propracovanému a speciálně upravenému programu pro předškoláky jsou tyto děti kvalitně připraveny na vstup do I. třídy.

Naše zařízení je také vhodné pro děti rodičů s nepravidelnou pracovní dobou - dítě může přicházet i odcházet v kteroukoliv denní dobu, nebo pro silně pracovně vytížené rodiče - dítě může po domluvě zůstávat i po běžné provozní době, která je 7:00 - 17:00 hod., a také pro bázlivé nebo méně komunikativní děti, kterým je věnována zvláštní péče.

Královská školička nemá na dítě při vstupu do zařízení žádné požadavky (dítě nemusí být bez plen, nemusí se samo najíst, samo se obléct, atd.) pouze by mělo být schopné vydržet určitou dobu bez rodiče (doporuč. vždy začít 2-4 hodinami).

Jak navštívit Královskou školičku

Po telefonické domluvě s paní ředitelkou, je možné si domluvit individuální termín návštěvy, při kterém si rodiče zařízení prohlédnou. Na tuto návštěvu je možné si s sebou vzít i své dítě. Návštěva slouží k zodpovězení všech dotazů a k prohlídce školičky.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.