Sdílejte s přáteli:  

ŠKOLKA KLÍČEK

KLÍČEK je malá rodinná školka zřízená v samostatné vile s vlastní velkou a stinnou zahradou v krásném a klidném prostředí vilové čtvrti plzeňského Lochotína.

ŠKOLKA KLÍČEK

ŠKOLKA KLÍČEK

Boženy Němcové 5
32300 Plzeň

Telefon: 602 737 182
E-mail: info@skolka-klicek.cz
Web: http://www.skolka-klicek.cz


Kapacita školky je 20 dětí od 3 do 7 let zařazených do 1 heterogenní skupiny, jejíž výhodou je upevňování sociálních vazeb v dětském kolektivu, kooperativní učení a zafixování potřeby vzájemného respektu a pomoci druhým.

Při tvorbě vlastního Školního vzdělávacího plánu vycházíme z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vydaného MŠMT a inspirujeme se programem „ Začít spolu". Důsledně dbáme na to, aby zahrnoval všechny podstatné složky pro komplexní rozvoj osobnosti předškolního dítěte a splňoval tak předepsané kurikulum pro předškolní vzdělávání.

Klademe důraz na individuální a motivující péči a na všestranný rozvoj osobnosti každého jednotlivého dítěte. Usilujeme o dobrou, přátelskou a přímou spolupráci s rodinou a možnou participaci rodičů na programu dětí.

Chceme rozvíjet a posilovat vazbu rodiče – dítě – školka, proto v duchu našeho motta „Rosteme spolu" organizujeme jednou měsíčně společný program (např. výlet, piknik, grilování, kreativní dílnu, tradiční i netradiční sportovní aktivity, zoo, divadlo…).

Nabízíme dětem vstřícné, podnětné, zajímavé a obsahově bohaté vzdělávací prostředí, v němž se může cítit jistě, bezpečně, radostně a spokojeně a které mu zajišťuje možnost projevovat se, bavit a zaměstnávat přirozeně dětským způsobem.

Využíváme metody prožitkového a kooperativního učení hrou a činnostmi dětí, které jsou založeny na přímých zážitcích dítěte a které podporují dětskou zvídavost a potřebu objevovat, podněcují radost dítěte z učení, jeho zájem poznávat nové, získávat zkušenosti a dovednosti.

Jako nadstandardní součást denního programu zařazujeme:

 • Zdravotní cvičení, jehož profesionalitu garantuje spolupracující dětský fyzioterapeut
 • Logopedickou péči a cvičení ve spolupráci s dětským logopedem
 • Hru na flétničky
 • Hravou angličtinu

Dále nabízíme:

 • Předplavecký výcvik
 • Pobyt v solné jeskyni
 • Keramiku

Odpoledne se mohou děti bavit a rozvíjet v našich zájmových ateliérech, rodiče je tak nemusí složitě vozit do různých kroužků – máme vše pod jednou střechou. Aby děti ateliéry bavily a byla zajištěna pestrost, pro každý den máme připraven jiný program. Nabízíme:

 • Hudební ateliér
 • Výtvarný ateliér
 • Jazykový ateliér – angličtina
 • Taneční a pohybový ateliér

Zájmových ateliérů se mohou zúčastňovat také děti, které naši školku nenavštěvují, děti, které chtějí tvořit, umět něco víc, bavit se a užít si spolu s kamarády příjemné odpoledne.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.