Sdílejte s přáteli:  

SO HAPPY s.r.o

Anglická jazyková škola So Happy Plzeň nabízí výuku angličtiny pro vaše děti špičkovou metodou Wattsenglish prostřednictvím rodilých mluvčích.

SO HAPPY s.r.o

SO HAPPY s.r.o

Lochotínská 13
32300 Plzeň

Telefon: 604978300,737958383
E-mail: lenka.soustruznikova@wattsenglish.com
Web: www.sohappy.cz


Dopolední anglická školička Do školičky, která se nachází v Jazykové škole SO HAPPY v Lochotínské ulici v Plzni, se děti začínají scházet na osmou hodinu. Přivítají je dvě paní učitelky, česká a rodilá mluvčí. Obě jsou přítomny po celou dobu trvání školičky. Skupinku tvoří pouze 5 – 10 dětí a díky tomu se všem dostává individuálnímu přístupu a velmi intenzivní výuce. Vše probíhá přirozenou, hravou formou v příjemném, kamarádském prostředí. Děti se mohou těšit na dopoledne plné zábavy. Učení pomocí obrázků, zpívání, krátké tanečky na písničky. Najde se také čas pro hry či kreativní činnosti. Pokud je hezké počasí, výuka se na chvilku přesune i ven. Celý program je přizpůsoben jejich potřebám a náladám :-) . Všichni od nás dostávají svačinku a mají zajištěn pitný režim po celý den. Veškerá výuka probíhá v anglickém jazyce. Pouze u těch nejmenších je nutné v určitých situacích použít mateřštinu. Děti se tak učí velmi rychle přirozeným způsobem komunikovat, zpívat a naposlouchávat si řeč rodilého mluvčího a zároveň si hravě rozšiřovat slovní zásobu. Školička končí ve 12 hodin. Děti nás mohou navštívit a zapojit se do výuky kdykoliv během školního roku. Každý nový žáček od nás dostane učebnici WOW, CD plus výukové DVD s angličtinou vydané společností Wattsenglish.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.