Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Anglická školka - Happy Hippos P5

Anglická školka - Happy Hippos P5

Soukromá anglická školka Happy Hippos je otevřena všem dětem bez rozdílu národnosti či barvy pleti ve věku od 2,5 do 6-ti let. Společným komunikačním jazykem je angličtina a v případě nejmenších dětí také český jazyk. Je na zvážení rodičů, hovoří-li dítě jiným jazykem než jsou tyto dva, zda dítě komunikaci ve školce zvládne.

Anglická školka - Happy Hippos P5

Anglická školka - Happy Hippos P5

Plzeňská 103/215C
15000 Praha 5

Telefon: 775 36 18 81
E-mail: info@happyhippos.cz
Web: www.happyhippos.cz


Soukromá anglická školka Happy Hippos je otevřena všem dětem ve věku od 2,5 let. Naším společným komunikačním jazykem je angličtina a v případě nejmenších dětí také český jazyk.

Děti mohou školku Happy Hippos navštěvovat pravidelně každý den nebo jen několik dní v týdnu, nabízíme i půldenní docházku.

Dopoledne se děti věnují pravidelnému zejména výukovému programu ve třech třídách, do kterých jsou rozděleny podle úrovně jejich jazykových znalostí. Odpoledne nabízí školka různé zájmové kroužky, které jsou otevřené i pro děti, které do školky pravidelně nechodí.

Kromě pravidelných zájmových činností pořádá školka pro děti speciální páteční program – výlety, oslavy atd. a každoročně také letní a zimní školku v přírodě.

Stravování ve školce zajišťuje kuchyně Hotelu Golf dle platných norem pro stravování dětí v předškolním věku. Děti si po obědě čistí zuby a jednou za rok absolvují kurz péče o zuby pod vedením MUDr. Michaely Fiedlerové. Vrámci snahy předcházet zejména epidemickým onemocněním, navštěvuje školku každou druhou středu v měsíci také dětská paní doktorka MUDr. Helena Korbelářová.

Školní rok ve školce Happy Hippos NIKDY NEKONČÍ - respektujeme dnešní časovou vytíženost rodičů a kromě všech v České republice uznávaných svátků a výjimečných případů, jsme k dispozici každý všední den v roce od 8,00 do 18,00 hod.

Do školky Happy Hippos je možné se zapisovat i v průběhu školního roku - jediným limitem pro zapsání je kapacita školky.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.