Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Jesle a školka Pididomek

Jesle a školka Pididomek

Za jednou řekou, Jindřišskou věží a Jeruzalémskou synagogou se nachází pohádkový Pididomek. Je to pěkné, bezpečné a inspirativní prostředí vybavené klasickými hračkami a montessori pomůckami.

Jesle a školka Pididomek

Jesle a školka Pididomek

U Půjčovny 3
11000 Praha 1

Telefon: 773548534
E-mail: anna@myvy.cz
Web: www.pididomek.cz


Za jednou řekou, Jindřišskou věží a Jeruzalémskou synagogou se nachází pohádkový Pididomek. Je to pěkné, bezpečné a inspirativní prostředí vybavené klasickými hračkami a montessori pomůckami. Malým človíčkům (ve věku od 1,5 roku do 4 let) je tu poskytována vnímavá péče zkušených vychovatelek a kreativní program s rozšířenou výukou angličtiny. Chcete-li, aby bylo Vaše dítě vedeno k tomu, aby se z něj stal samostatný pidirytíř nebo samostatná pidiprincezna, co se ve světě neztratí, pak jste na správném místě. Děti se mohou přirozeně zapojit do kroužků: Angličtina pro nejmenší - pomocí maňásků se děti učí základní slovíčka, která si procvičují formou hry. Začleňování angického jazyka mimo to probíhá přirozeně během každodenních činností. Tanečky - zahrnují rytmické cvičení, vnímání hudby a koordinaci těla podle hudby. Milují je holčičky i kluci. Jóga - děti se hravou a přátelskou formou seznamují s dechovým cvičením a jednoduchými pozicemi. Kroužek obsahuje i dynamičtější prvky jako je opičí dráha. Pididomek je umístěn v centru Prahy v klidné ulici s vnitřním dvorkem. Domluvte si osobní návštěvu a přijďte se o všem přesvědčit na vlastní oči.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.