Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next vysocina golf next Mateřská škola Husova 580

Mateřská škola Husova 580

Jsme pětitřídní mateřská škola, která sídlí ve dvou budovách nedaleko ZŠ Husova a Polikliniky. Budovy jsou propojeny velkou zahradou.

Mateřská škola Husova 580

Mateřská škola Husova 580

Husova 580
67571 Náměšť nad Oslavou

Telefon: 568 620 483
E-mail: mshusova@tiscali.cz
Web: http://www.mshusova.cz


Jsme čtyřtřídní mateřská škola, která sídlí ve dvou budovách nedaleko ZŠ Husova a polikliniky.Budovy jsou propojeny velkou zahradou, která je vhodná pro rekreační a relaxační činnost dětí. Budova na ulici E. F. Buriana je bezbariérová. Budova na ulici Husova má velké třídy a je prosvětlená. Mateřská škola má od 1.1.2003 právní subjektivitu. Věkově smíšené třídy navštěvují děti od 3 do 6 let, při odložené školní docházce do 7 let v celkové kapacitě 100 dětí. Prostředí je upraveno tak, aby hračky byly přístupné všem dětem a práce si mohli prohlédnout rodiče.

Interiér školy je postupně plánovitě a účelově zařizován, obnovován a doplňován novým vybavením ( nábytek, hračky, pomůcky). Každá budova má dvě třídy a budova Husova má ještě samostatnou třídu na odpolední odpočinek dětí. Máme vlastní kuchyni odkud vyvážíme stravu i do jiné mateřské školy. Do mateřské školy dojíždí i děti z okolních obcí.
V blízkosti naší školy je lesa, rybník. řeka a hřiště, které hojně využíváme při vycházkách. Máme též možnost si prohlédnout nově opravené náměstí, barokní most, zámek a zámeckou zahradu s parkem.

Výchova a vzdělávání dětí v mateřské škole Mateřská škola má zpracovaný Školní vzdělávací program na období od září 2007 do srpna 2010 s názvem "Svět je barevný míč". A na druhém pracovišti s názvem "Skládáme kouzelný svět". Cílem tohoto programu je učit děti dívat se, poznávat a objevovat nové věci kolem sebe a porozumět jim. Povzbuzovat chuť k učení, rozvíjet schopnost přemýšlet, komunikovat, spolupracovat a podílet se na společných činnostech. Povzbuzovat vlastní sebeúctu a úctu k druhým. Osvojovat si pravidla chování ve světě dětí i dospělých.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.