Sdílejte s přáteli:  

Mateřské školky

O nás

Portál Dětský seznam je pro vás online již od roku 2007. Našim cílem je pomoct rodičům najít mateřskou školku, nebo dětské centrum pro děti. Zveřejnění školky je u nás zcela zdarma čímž se snažíme vyjít maximálně vstříc každé školce.

Náš portál se snažíme stále zlepšovat a vyvíjet, pro rodiče máme připravené podklady pro rozvoj dětí a bezpečné dětské hry pro předškoláky na dětských stránkách plných her Kamarádské-hry.cz Pokud chcete zdokonalit angličtinu vašich dětí, nebo jen hrát si se slovíčky, máme pro vás online angličtinu pro děti.

Spolupráce s Dětským seznamem

Máte pro nás návrh spolupráce, nebo jen chcete přidat školku? Věřte, že u nás máte dveře otevřené. Použijte našich formulářů na stránkách, nebo nám napište e-mail. Rádi se vaším podnětem budeme zaobírat.
V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.