Sdílejte s přáteli:  

Mateřské školky
Horní menu next Informace pro školky

Proč být v seznamu

V posledních letech je stále těžší najít pro své děti školku, která je zřizována obcí a ušetřit tak nemalé peníze a hlavně celou řadu starostí. Nezbývá než hledat mezi soukromými školkami, které mají různou úroveň a tak přináší celou řadu výhod, ale i rizik.

Pokud i vy provozujete mateřskou školku a myslíte, že patří mezi ty, které můžeme doporučit, dejte nám o sobě vědět a my Vás rádi na našich stránkách zdarma zveřejníme. Na našem portálu je stále více hledání a proč nedat o sobě vědět. Můžete tak zajistit lepší naplněnost školky, prezentovat svou práci a výsledky a v neposlední řadě také získat zpětnou vazbu od rodičů i okolí.
V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.