Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola Písnička Cheb

Mateřská škola Písnička Cheb

Mateřská škola je typizovaná budova postavena na sídlišti Skalka. Dva pavilony, spojené prosklenou chodbou jsou obklopené udržovanou školní zahradou.

Mateřská škola Písnička Cheb

Mateřská škola Písnička Cheb

Do zátiší 3
35002 Cheb

Telefon: 354430751
E-mail: ms.skalka@quick.cz
Web: http://www.ms-skalka.estranky.cz


Mateřská škola je typizovaná budova postavena na sídlišti Skalka. Dva pavilony, spojené prosklenou chodbou jsou obklopené udržovanou školní zahradou. V dolním pavilonu jsou zařízeny tři třídy: v přízemí třída Koťata, třída Krtečci a v prvním patře třída Sluníčka.
V přízemí horního pavilonu se nachází hospodářská část školy: školní kuchyně, prádelna, mandlovna a příslušné sklady. V prvním patře jsou z prostor bývalých jeslí zařízeny dvě třídy pro menší počet dětí: třída Motýlci a speciální třída Medvídci pro děti s vadami řeči.
Škola je v provozu od roku 1978 a od 1.1.2003 je příspěvkovou organizací s právní subjektivitou. V právních vztazích vystupuje svým jménem a nese odpovědnost za věci z těchto vztahů vyplývající.
Jsme klasickou mateřskou školou, podporující všestranný rozvoj dítěte. Snažíme se aby se děti v naší mateřské škole cítily spokojeně a to zejména na základě uspokojování základních lidských potřeb a individuálního přístupu ke každému dítěti. Vytváříme dětem co nejvíce podnětné prostředí, zajímavé a bohaté na obsah, aby mohlo docházet k rozvoji celé osobnosti každého dítěte. Veškeré aktivity obsahují prvky hry a tvořivosti, podněcují radost z učení, stejně jako vlastní zájem dítěte poznávat nové, porozumět sám sobě i světu, který jej obklopuje.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.