Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Český Těšín

Mateřská škola Český Těšín

MŠ pracuje podle vlastního vypracovaného školního programu , který vychází z podmínek a prostředí, ve kterém se mateřská škola nachází (pohraniční město). Vycházíme z toho, že tady žijeme všichni společně a tak se chceme taky k sobě chovat.

Mateřská škola Český Těšín

Hrabinská 51
73701 Český Těšín

Telefon: 558 736 962
E-mail: ms.hrabinska@tiscali.cz
Web: http://www.naseskola.com/hrabinska/index.php


MŠ pracuje podle vlastního vypracovaného školního programu , který vychází z podmínek a prostředí, ve kterém se mateřská škola nachází (pohraniční město). Vycházíme z toho, že tady žijeme všichni společně a tak se chceme taky k sobě chovat. Protože v letošním školním roce 2007/08 oslaví mateřská škola Hrabinská 40 let založení, máme na tento školní rok v našem školním vzdělávacím programu zahrnut projekt " Škola slaví a my s ní", který jsme si společně rozpracovali na celý školní rok. Do příprav oslav chceme zapojit nejenom děti, ale i rodiče a prarodiče, kteří naší mateřskou školu v minulosti navštěvovali. Cílem tohoto projektu je uvědomění si posloupnosti života, zapojit se do dění kolem sebe, vnímat prostředí ve kterém žiji.

Nabízíme osobní a citlivý přístup k dětem a jejich rodičům
zaměřujeme se na zdravý a všestranný rozvoj dítěte, na rozvíjení jeho tělesných i duševních schopností a dovedností, snažíme se vytvářet podmínky pro duševní pohodu dítěte.
množství podnětných aktivit je zakomponováno přímo do programu jednotlivých tříd a děti si nenásilnou formou osvojují základy hodnot, na nichž je založena naše společnost, jsou vedeny k samostatnosti a potřebě se něco nového dovědět, rozvíjet si své rozumové a řečové schopnosti.
Chceme vychovávat šťastné a spokojené děti, které na období strávené v mateřské škole budou mít jen nejlepší vzpomínky, ale zároveň je chceme dobře připravit na vstup do základní školy a pro život.

Kontakt:

Mateřská škola Český Těšín
Hrabinská 51
73701 Český Těšín

Tel:MŠ: 558 736 962
Fax: 558 736 962
E-mail: ms.hrabinska@tiscali.cz

[Web - Mateřská škola Český Těšín]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.