Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Mateřinka

Mateřská škola Mateřinka

Filozofií naší školy je vychovávat děti ke zdravému životnímu stylu a podpoře zdraví, rozvíjet jejich samostatnost, zdravé sebevědomí a tvořivost.

Mateřská škola Mateřinka

Okružní 1208/13
73601 Havířov - Šumbark

Telefon: 596 884 239
E-mail: materinka@materinka.info
Web: http://www.materinka.info


Filozofií naší školy je vychovávat děti ke zdravému životnímu stylu a podpoře zdraví, rozvíjet jejich samostatnost, zdravé sebevědomí a tvořivost.

Školní vzdělávací program Mateřinky „ Hrajeme si celý rok" vychází z modelového programu „Kurikulum podpory zdraví v mateřské škole". Velkou pozornost věnujeme přípravě dětí pro vstup do základní školy, pracujeme s dětmi dle výchovného programu „Předškolák"
Vzdělávání v Mateřince smysluplně obohacuje denní program dítěte v průběhu jeho předškolních let. Snažíme se v dítěti probouzet aktivní zájem a chuť dívat se kolem sebe, naslouchat, objevovat a odvahu ukázat, co všechno už samo umí, zvládne a dokáže.
Základními principy vzdělávání v Mateřince je respektování rozdílných potřeb dětí, vstřícnost, vlídnost, rovnováha mezi sociálním a osobním rozvojem dítěte, vyrovnání podmínek pro všechny děti.

Máte možnost seznámit se s prostředím, vybavením, nabídkou činností a služeb, se zaměřením Mateřinky a stylem práce s dětmi. Můžete si vybrat různé kombinace aktivit z široké nabídky školy. Umožňujeme adaptační pobyty dítěte s účastí rodiče.

Předškolní zařízení sdružuje trojtřídní mateřskou školu a skupinu školní družiny.
Dětem se věnuje ochotný a kvalifikovaný kolektiv pedagogů.
Děti nám mohou tykat a oslovovat nás jménem. Nejsou stresovány spěchem.Mohou si vybrat činnost, aktivity v různých zájmových kroužcích, zvolit délku odpočinku - spánku.Stravu dovážíme, děti si volí z nabídky množství jídla. Snaží se zvládat stolování - př. přípravu svačiny.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.