Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Svatováclavská

Mateřská škola Svatováclavská

Motto: „ Dobří rodiče dávají dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly , kde jsou doma, křídla proto,aby mohly odletět a zase se vrátit.

Mateřská škola Svatováclavská

Svatováclavská 13
79401 Krnov-okres Bruntál

Telefon: 554 612 950
E-mail: mssvat@tiscali.cz
Web: http://home.tiscali.cz/mssvatovaclavska


Motto: „ Dobří rodiče dávají dětem kořeny a křídla. Kořeny proto, aby věděly , kde jsou doma, křídla proto,aby mohly odletět a zase se vrátit. Mateřská škola kořeny rozvětví , posílí , dětským křídlům pomůže odletět a vyzkoušet si, to co se naučily.

Mateřská škola se nachází v klidnější části města, která se vyznačuje blízkostí volné přírody a s možností krásných vycházek do polí a lesů. Je dvoutřídní, vilového typu. V současné době má 50 zapsaných dětí ve věku od 3 do 6 let. Samotná budova školy je obklopena rozsáhlou zahradou, která je osázena vzrostlou zelení, vybavena krytými pískovišti a dřevěnými zahradními sestavami pro děti.

Výchovně vzdělávací práce je zaměřena na osobnostní rozvoj dítěte. Učitelkami vybudovaný školní vzdělávací program "Jaro, léto, podzim, zima v každé době je nám prima!" vychází z ročních období, svátků, lidových tradic, akcí školy a nabídek ostatních kulturních zařízení. Učitelky ke své práci využívají dětských knih, encyklopedií, tvoří samostatné pomůcky.

Kontakt:

Mateřská škola Krnov
Svatováclavská 13
794 01 Krnov-okres Bruntál
     
Tel :554 612 950 
e-mail: mssvat@tiscali.cz

[Web - Mateřská škola Svatováclavská]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.