Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next moravskoslezky-kraj golf next Mateřská škola Žižkova

Mateřská škola Žižkova

Cíl školního vzdělávacího programu dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání:Vytvářením optimálních podmínek za účasti všech pracovnic školy a v úzkém kontaktu s rodinou umožníme dítěti vytvářet si reálný obraz světa na základě prožitkového učení.

Mateřská škola Žižkova

Divišova 2806/2
73301 Karviná - Hranice

Telefon: 596 364 718
E-mail: zizkovams@seznam.cz
Web: http://www.skolkazizkova.cz/


Cíl školního vzdělávacího programu dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání:Vytvářením optimálních podmínek za účasti všech pracovnic školy a v úzkém kontaktu s rodinou umožníme dítěti vytvářet si reálný obraz světa na základě prožitkového učení. Vytvářet svébytnou, zdravě sebevědomou a samostatnou osobnost dítěte s rozvinutými vyššími city mravními a estetickými, se schopností aktivně se zapojit do dalšího vzdělávání a do života současné i budoucí společnosti.     

Mateřská škola Žižkova, ul. Divišova 2806/2, Karviná – Hranice je příspěvkovou organizací, která byla zřízena v roce 1996 za účelem poskytování předškolního vzdělávání a školských služeb. Mateřská škola byla původně otevřena v roce 1968 jako společné zařízení jesle a mateřská škola. Provoz jeslí byl uzavřen v roce 1996. Od této doby prošla mnoha generálními opravami a inovací veškerého vybavení.
Budova mateřské školy se nachází uvnitř sídlištní zástavby s bezpečnými přístupovými cestami. Je obklopena z přední strany velkou školní zahradou s dostatkem vzrostlých stromů, sportovně zábavným vybavením včetně stinných zákoutí. Součástí školy jsou víceúčelové místnosti, tělocvična, místnost pro kulturní vyžití dětí a dvě stálé ložnice.
V současné době navštěvuje MŠ 78 dětí, v provozu jsou 4 třídy.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.