Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next plzensky-kraj golf next Mateřská škola Borek

Mateřská škola Borek

Jsme malá jednotřídní školička venkovského typu. Nabízíme dětem pobyt v příjemném a útulném prostředí plném pohody a radosti.

Mateřská škola Borek

Mateřská škola Borek

Ke Střelnici 76
33701 Rokycany - Borek

Telefon: 371 120 933
E-mail: ms.borek@seznam.cz
Web: http://www.msskolni.cz/borek


Jsme malá jednotřídní školička venkovského typu. Nabízíme dětem pobyt v příjemném a útulném prostředí plném pohody a radosti.Menší kolektiv dětí nám umožňuje jejich maximální zapojení do všech činností a vytváří dojem klidné a spokojené rodiny. Pýchou naší MŠ je krásná školní zahrada.

V součastné době je mateřská škola součástí právního subjektu MŠ Rokycany, Školní ul. 642. Zřizovatelem MŠ je Městský úřad Rokycany.
Naše škola je dobře vybavena. Starý nábytek byl nahrazen novým a funkčním. Děti si mohou vybrat z množství učebních pomůcek a hraček. Prostorná a stálá ložnice umožňuje dětem kvalitní odpočinek. Školní zahrada je velká a vybavená houpačkami, průlezkami i pískovišti. V zimě je využíván školní kopeček na klouzání.
Školní kuchyně je malá, ale moderně vybavená. Splňuje všechny náročné normy. Dodržujeme zásady zdravé kuchyně, děti mají dostatek zeleniny, ovoce i dalších hodnotných potravin. Jídelníčky jsou pravidelně obměňovány a sestavovány tak, aby dětem chutnalo. Samozřejmostí je pitný režim.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.