Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola K Podjezdu

Mateřská škola K Podjezdu

Hlavní ideou našeho ŠVP s názvem „Kouzelná zahrada“ je vytvořit podmínky pro všestranný rozvoj nám svěřených dětí, respektovat práva a potřeby každého jednotlivce, podporovat osobnostní růst dítěte, umožnit mu porozumět okolnímu světu, probouzet v dítěti chuť poznávat, tvořit a být samo sebou.

Mateřská škola K Podjezdu

Mateřská škola K Podjezdu

K podjezdu 1077/2
14000 Praha 4 - Michle

Telefon: 241 408 283
E-mail: mskpodjezdu@volny.cz
Web: http://www.mskpodjezdu.cz/


Hlavní ideou našeho ŠVP s názvem „Kouzelná zahrada" je vytvořit podmínky pro všestranný rozvoj nám svěřených dětí, respektovat práva a potřeby každého jednotlivce, podporovat osobnostní růst dítěte, umožnit mu porozumět okolnímu světu, probouzet v dítěti chuť poznávat, tvořit a být samo sebou. Klademe důraz na ekologickou výchovu – utvářením emocionálně bohatého vztahu dítěte k přírodě. Pomáháme dítěti překonávat někdy barbarský vztah současné civilizace k přírodě.
Tyto základní principy se snažíme plnit se stabilním a kvalitním kolektivem 16 zaměstnanců naší školičky. Školičky v zahradě pro vaše děti!

Proč v zahradě? To proto, že škola je umístěna v opravdu nádherné a rozlehlé zahradě v Praze 4, na rozhraní městských částí Nuslí a Michle. Pro děti je skutečnou oázou a pro dospělé příjemným překvapením. Škola je čtyřtřídní, zrekonstruovaná a kvalitně vybavena. Děti jsou do jednotlivých tříd rozdělovány dle věku s přihlédnutím k případnému přání rodičů.
Mateřská škola je otevřena od pondělí do pátku v době od 6:30 do 17:00 hodin.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.