Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next praha golf next Mateřská škola Zvoneček

Mateřská škola Zvoneček

Vzdělávací program naší školky jsme nazvali "Celý svět je náš (hrajeme si, poznáváme a tvoříme s radostí)". Je zaměřen na návazný rozvoj kultury pohybu, zdraví a tvořivé estetiky.

Mateřská škola Zvoneček

Pejevové 3135/34
14300 Praha 12 - Modřany

Telefon: 244 402 480
E-mail: mspejevove@quick.cz
Web: http://www.ms-zvonecek.cz


Vzdělávací program naší školky jsme nazvali "Celý svět je náš (hrajeme si, poznáváme a tvoříme s radostí)". Je zaměřen na návazný rozvoj kultury pohybu, zdraví a tvořivé estetiky.Tyto dvě profilové linie jsou u nás rovnocenné a navzájem se doplňují. Sledujeme zdravý fyzický, psychický a sociální rozvoj dětí v souladu s jejich přirozeností, individuálními potřebami, zájmy a možnostmi. Upřednostňujeme metodu prožitkového a interaktivního učení. Vycházíme z dětské hry, podporujeme talentované děti.
Nedílnou přílohou vzdělávacího plánu školy je "Strategie podpory prevence sociálně patologických jevů" - je orientována směrem k dětem, pedagogům i rodičům. Zaměřuje se na upozorňování na zdravotní rizika, podporuje hodnoty zdraví, udrzování zdravého životního stylu a odmítání návykových látek (alkohol,kouření, drogy, zneužívání léků).
Filozofií naší mateřské školy je při výchově postihnout a harmonicky rozvíjet celou osobnost dítěte, probouzet v něm aktivní zájem a chuť dívat se kolem sebe, naslouchat a objevovat i odvahu ukázat, co všechno už samo umí, zvládne a dokáže. Výchovnou péči stavíme na vnitřní motivaci dítěte, podporujeme navození důvěry a sebedůvěry, ohleduplnost a slušnost k druhému. Děti nenutíme k zapojení do činností, jsou ale jisté hranice hygienické, bezpečnostní apod. Dítě v jeho činnostech hodnotíme převážně kladně.
Jsme mateřská škola uprostřed sídliště, v blízkosti jeslí i základní školy. Hezká zahrada kolem budovy je vybavena dřevěnými (ekologickými) hracími prvky, pískoviště jsou opatřena pevnými skládacími kryty. Členitý terén zahrady nám umožňuje i zimní sáňkování a bobování, v letních dnech využíváme mlhoviště a rozstřikovače vody. Nedaleká Modřanská rokle a Lhotecký lesík nám umožňují i hezké vycházky.

Kontakt:

Mateřská škola Zvoneček
Pejevové 3135/34
143 00  Praha 12-Modřany

Tel: +420 244 402 480
Fax: +420 244 402 480

Email: mspejevove@quick.cz

[Web-Mateřská škola Zvoneček]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.