Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next 20. Mateřská škola Zahrádka Chomutov

20. Mateřská škola Zahrádka Chomutov

Koncepce naší MŠ se odvíjí od dítěte samého, od jeho potřeb, přání, individuality. Každá naše činnost vychází z osobnosti dítěte, opírá se o spolupráci s rodinou.

20. Mateřská škola Zahrádka Chomutov

Kundratická 4623
43004 Chomutov

Telefon: 474 624 150
E-mail: zastupkyne21ms@mschomutov.cz
Web: http://www.mscv.cz/?id=8


Koncepce naší MŠ se odvíjí od dítěte samého, od jeho potřeb, přání, individuality. Každá naše činnost vychází z osobnosti dítěte, opírá se o spolupráci s rodinou. Vzhledem k tomu, že máme speciální třídu pro děti s více vadam,i, provádíme i obrácenou a částečnou integraci. Dáváme prostor i rodině, která je nezastupitelnou součástí naší MŠ, posilujeme spolupráci formou pohovorů, rodičovských schůzek, spolupodílení se na výzdobě MŠ.. Protože sídlíme ve velmi pěkném prostředí a obklopuje nás rozlehlá zahrada, zaměřujeme se také na ekologickou výchovu.

Sídlí v lokalitě Březenecká, v ulici Dřínovská 4606, na půdě 8 arů rozlehlé  zahrady.Kapacita MŠ je 101 dle hygienických i prostorových norem.
MŠ má 5 tříd určené zdravým dětem ve věku 2.5-7 let a 1 speciální třídu pro děti s více vadami.
Režim dne v MŠ je upraven pro děti tak, aby byly zachovány základní potřeby dětí a také abychom nabídli dětem dostatečný prostor pro hru, odpočinek i pracovní a výchovně vzdělávací náplň.
Veškerá naše činnost se opírá o spolupráci rodin dětí, snažíme se rodiče zapojovat aktivně do všech činností pro děti, otevíráme dveře rodinným příslušníkům tak, aby získali potřebu aktivně se zapojovat do dění v MŠ.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.