Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next ustecky-kraj golf next Mateřská škola Skorotice

Mateřská škola Skorotice

Budova mateřské školy je staršího typu s vlastní zahradou na okraji města Ústí nad Labem. Mateřská škola je dvoutřídní, rodinného typu s kapacitou 56 dětí. Děti jsou rozděleny podle věku – 1. třídu navštěvují děti ve věku 3- 5 let, ve 2. třídě jsou děti 5 – 7 leté.

Mateřská škola Skorotice

5. května 53
40340 Ústí nad Labem

Telefon: 472 741 333
E-mail: msskorotice2004@volny.cz
Web: http://www.msskorotice.cz/


Budova mateřské školy je staršího typu s vlastní zahradou na okraji města Ústí nad Labem. Mateřská škola je dvoutřídní, rodinného typu s kapacitou 56 dětí. Děti jsou rozděleny podle věku – 1. třídu navštěvují děti ve věku 3- 5 let, ve 2. třídě jsou děti 5 – 7 leté.Jednotlivé třídy a herny jsou prostorné, vybavené novým nábytkem, uspořádané pro hry a tělovýchovné aktivity. Škola má stabilní lehárny, kde mají děti své stálé místo na odpočinek.

Základním posláním naší mateřské školy je výchova dětí ke kamarádství , ohleduplnosti a možnosti se seberealizovat, mimo jiné také vytvářet optimální podmínky pro vývoj dítěte v návaznosti na jeho výchovu v rodině. Vzájemnou tolerancí a vstřícným jednáním se snažíme, aby se během dne nevytrácela dobrá nálada, pohoda a radost.

V souladu s požadavky platného dokumentu – Rámcového programu pro předškolní vzdělávání jsme vypracovali vlastní školní vzdělávací program s názvem – Učím se být kamarád. Měsíční tématické okruhy jsou rozpracovány do týdenních plánů. Dětem jsou nabízeny pestré činnosti. V odpoledních hodinách se mohou zúčastňovat pohybových, výtvarných a hudebních aktivit. Mimo jiné se věnujeme logopedické prevenci – zařazujeme jazykové chvilky, dále rozvíjíme u dětí pracovní dovednosti, kde mají možnost se seznámit s praktickými ukázkami jednotlivých činností s vlastním prožitkem. Navštěvujeme různé zábavné pořady, kino, dopravní hřiště, keramiku, solnou jeskyni,hasiče, pořádáme besedy, výlety a zajímavé akce s rodiči. Dětem s odkladem školní docházky nabízíme péči odpovídající jejich individuálním potřebám, abychom jim v maximálně možné míře usnadnili přechod z mateřské školy do základní školy.

Naší snahou je, děti nepřetěžovat, ale snažit se, aby odcházely z MŠ domů šťastné a spokojené.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.